Iwona - vocal

Nasza najmłodsza członkini zespołu tzw. "córeczka". Swoją wokalną przygodę zaczęła będąc małą dziewczynką, kiedy to tata zrobił jej pierwszy drewniany mikrofon. Na co dzień spokojna i zapracowana mężatka, w weekendy zmienia się w rozśpiewaną, zagrzewającą do tańca wokalistkę. Do zespołu dołączyła w 2016 r.

Rafał - instrumenty klawiszowe, saksofon, vocal

Pasjonat instrumentów klawiszowych i saksofonu, wokalista. Z zawodu nauczyciel muzyki. Zamiłowanie do muzyki odziedziczył w genach a pasją do grania w zespole „zaraził się” od swoich rodziców. W zespole zajmuje się opracowywaniem utworów. Gra z nami od 2004r.


Krzysztof - gitara, vocal

Człowiek orkiestra – założyciel zespołu i szef wszystkich szefów. Gitara solowa i wokal, wrodzony dar konferansjerski a przede wszystkim nieoceniony manager zespołu. Od lat jest miłośnikiem muzyki granej „NA ŻYWO”. To on założył zespół w 1991r.

Mirek - perkusja

Zagorzały, wyśmienity i wierny swojemu instrumentowi perkusista. Zainteresowanie muzyką i grą na perkusji wyniósł z domu rodzinnego. W zespole to ostoja spokoju i anielskiej cierpliwości. W naszym składzie od 1998r.

Maciej - gitara basowa, vocal

Pasjonat gitary basowej od najmłodszych lat. Doświadczony we współpracy z zespołami różnych gatunków muzycznych. Niepodważalny ,,Król Walca” obecnie wypełnia basowe brzmienie zespołu Anex. W naszym składzie od 2018r.